Şifremi Unuttum

11 Eylül İran Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.686 views

11 Eylül İran Filmi İzle
480p

11 Eylül 2001’de Amerika’da yaşanan terör olaylarını konu alan pek çok yapımdan biri olan ’11 Eylül’ 2002 tarihli bir dram.

11 farklı ülkeden 11 yönetmenin katkılarıyla çekilen filmde, her kısa film yine 11 dakikadan oluşuyor. Tüm yönetmenler, saldırılara kendi bakış açılarından bir olayı anlatarak katılıyorlar; İran’da öğrencilerine neler olduğunu açıklamaya çalışan bir öğretmen, Burkina Faso’da Usame Bin Ladin’i gördüğünü iddia eden öğrenciler, Manhattan’da o sabah Dünya Ticaret Merkezi’ne giden bir adama mektup yazan bir Fransız kadın, Şili’de yaşayan ve Allende’yi hatırlayan insanlar. Olaylar herkese geçmişte olan farklı şeyleri hatırlatmıştır, ancak hepsinin ortak noktası yıkım ve ölümdür. Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com