Şifremi Unuttum

Allah’ın Adıyla-Khuda Kay Liye TR Altyazılı İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

11.600 views

Allah’ın Adıyla-Khuda Kay Liye TR Altyazılı İzle
720p

Suç  gerilim türündeki filmde; ikisi de sanatçı olan iki kardeşin, İslamcı bir örgütün ve ABD hükümetinin ellerinde yaşadıklarını konu alıyor.

İngiltere’de yaşayan Hüseyin Şah, Kafkas asıllı eşiyle oldukça sancılı bir boşanma dönemi geçirmiştir. Şimdi yine Kafkaslı bir kadınla birliktelik yaşamaktadır. Kızı Mary’nin de aynı kökenden bir erkek olan Dave ile ilişkisi olduğunu öğrenen Hüseyin çok sinirlenir, çünkü İslam’da kadınların başka bir dinden erkekle evlenmesi yasaktır. Mary kararından vazgeçmeyince, ona izin veriri ama Pakistan’a gitmeleri ve akrabalarıyla tanışmalarını şart koşar. Mary orada başına geleceklerden habersizdir, ve kabul eder. Pakistan’a vardıktan sonra Afganistan’a kaçırılan Mary, kuzeni  Sarmad Khan’la evlenmeye zorlanır. Sarmad ses sanatçısıdır, ve Tahiri’yle tanıştıktan sonra muhafazakar fikirlere kapılmıştır. Sarmad’in erkek kardeşi Mansur ise müzik eğitimi almak için Chicago’ya yerleşmiş, ve burada öğrenci olan Janie’yle birbirlerine aşık olmuşlardır. Evlenmeye karar verirler, ancak bu sırada 11 Eylül olayları yaşanır, ve hem Mansur için hem de diğer Müslümanlar için terör dolu günler başlar. Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com