Şifremi Unuttum

Amma Kanakku 2016


IMDB:

2 yorum

2.972 views

Amma Kanakku 2016
720p

Amma Kanakku hint filmi izle, Amma Kanakku full hd izle

10. sınıf öğrencisi olan küçük kız okulu bırakmak istemektedir, çünkü evlerde temizlikçilik yapan annesinin eğitim hayatını desteklemek için yeteri kadar para kazanamayacağını düşünür. Anne ise çok zor şartlarda çalışmaktadır ve kendi kızınında ileride kendisi gibi hizmetli olacağını düşünür. Çünkü ona göre sadece zenginlerin çocukları doktor veya mühendis gibi güzel mesleklere sahip olabilmektedir. Fakat sonrasında anne kızını matematik çalıştırmaya başlar umudu vardır kızını okutacak ve güzel bir meslek sahibi yapacaktır.

İnsanların eğitim hayatlarında isterlerse nasıl başarılı olabileceklerini anlatan, imkansız hiçbir şeyin olmadığını herşeyin insanın kendisinde bittiğini anlatan güzel bir film. Hintfimi.net sunar.

2 yorum "Amma Kanakku 2016"

  1. tuğçe 17/04/2017, 21:20

    muhteşemdi, izleyin mutlaka

  2. figen uğurlu 14/04/2017, 19:45

    seyredılmesı gereken bir film konusu güzel.özellikle gençlerin izlemesini tavsiye ederim

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com