Şifremi Unuttum

Anaarkali of Aarah


IMDB:

Yorum yapılmamış

265 views

Anaarkali of Aarah
720p

Anaarkali’nin hikayesini konu edinmektedir. Anaarkali, halka açık alanlarda çift anlamlı şarkılar söylüyerek yaşamını sürdüren birisidir. Anaarkali, yine halka açık bir alanda sahne şovu yaparken onu taciz etmeye çalışan Şef Şansölyesi Dharmender Chauhan‘ın ile karşılaşır.

Bu durum gücü elinde bulunduran Dharmender ile aralarında anlaşmazlıkların artmasına sebebiyet verir. Fakat, Anaarkali hayatındaki yaşadığı zorbolıklara boyun eğmemeye ve bunlarla sonuna kadar mücadele etmeye karar verir. Bu film, Avinash Das tarafından yazılmış ve yönetilen bir Hint filmidir.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com