Şifremi Unuttum

Angamaly Diaries


IMDB:

Yorum yapılmamış

3.608 views

Angamaly Diaries
720p

Angamaly Diaries filminde Vincent Pepe adındaki genç adam bulunduğu şehri yöneten ve bu şehre hakim olan güçlü bir çetenin lideri olmak istemektedir. Fakat Aangamaly bölgesinde şehre hakim olmak isteyen başka rakip çeteler daha vardır. Pepe büyüklerinden gördüğü şekilde yetişmektedir ailesi ne kadarda onun okumasını istese de o sokaklarda hayatı öğrenmektedir.

Angamaly Diaries 2017 Full İzle

Vincent büyüdüğünde kendi çetesini oluşturur tek isteği yaşadığı bölgede tek hakim çete olmaktır. Bileğide çok serttir önüne geleni devirmektedir. Çocukluk aşkı olan Seema’yı hala sevmektedir ve sürekli bakışmaktadırlar. Fakat Seema onun bu işlere bulaşmasını hiç istemez ve onun için üzülür. Fakat su testisi su yolunda kırılır misali Pepe yanlışlıkla birini öldürür ve işler 180 derece değişir. Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com