Şifremi Unuttum

Angry Indian Goddesses


IMDB:

Yorum yapılmamış

954 views

Angry Indian Goddesses
720p

Freida bir moda fotoğrafçısıdır. Evlendiği için arkadaşları veda partisi gibi birşey düzenlemek için onları ailesinin evine davet eder. Bir moda fotoğrafçısının arkadaşı tabii ki marijinal olacaktır, Fredia’nın arkadaşları arasında aktristler, oyuncular, mankenler, şarkıcılar ve aktivistler bulunmaktadır.

Kadınların hepsi kulaktan kulağa Freida’nın evleneceğini duyar ve davetliden daha fazla kadın gelecektir. Bu küçük değil büyük bir bekarlığa veda partisi gibi birşey olmuştur artık. Freida inancı gereği nişanlısının, evleneceği erkeğin ismini diğer kızlara bir türlü söylemez.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com