Şifremi Unuttum

Ankur Arora Murder Case İzle


IMDB:

4 yorum

4.518 views

Ankur Arora Murder Case İzle
720p

Ramesh, hayalperest genç bir stajyer doktordur. Shekhawat hastanesinin baş cerrahi Doktor Asthana’ya saygı duymaktadır. Tek hayali, onun gibi başarılı bir cerrah olmaktır. Ramesh, hem sevgilisi hem de birlikte stajyer doktorluk yaptığı Riya ile yaşamaktadır.

8 yaşındaki Ankur, Doktor Asthana’nın tıbbi bir ihmalkarlığından dolayı ölünce, Ramesh iyi bir cerrahın iyi bir insan olduğu anlamına gelmediğine karar verir.

Ankur’un annesi Nandita ile birlikte Ramesh gerçeğin ne olduğunu bulmak için araştırma yapmaya başlar. hintfilmi.net Ramesh, gerçeği ortaya çıkartmak için herkesi karşısına alacaktır; sevdiği kadın Riya dahil. Riya, hayallerini gerçekleştirmek için elindeki fırsatı kaçırmak istemeyecek ve bu yüzden Ramesh’in karşısında olacaktır.
Mahkeme de herkes olayı yalanlayarak Doktor Asthana’nın yanında olur.

Mahkeme sonunda adalet yerini bulacak mı yoksa herkes kendi çıkaranı düşünerek susmaya devam mı edecek?

4 yorum "Ankur Arora Murder Case İzle"

 1. bekir 09/10/2017, 00:37

  anlamli bir flim harika izlemelisiniz

 2. jon jon 22/09/2017, 20:45

  film güzeldi….çevirmen kullakların çınladı mı ….anladın sen onu…….

 3. Tuğçe 21/09/2017, 23:44

  çok güzel bir filmdi, tavsiye ederim.

 4. elif akkaya 07/03/2015, 18:08

  film çok güzel ama alt yazı yok

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com