Şifremi Unuttum

Anon 2018


IMDB:

Yorum yapılmamış

192 views

Anon 2018
720p

Filmin hikayesinde, gelecekte tüm halkın kullandığı geliştirilmiş bir göz kaplaması ile görülen her şeyin hikayesinin yanında gerçek zamanlı olarak o şey hakkında bilgi sağlanmaktadır.   Bunun sayesinde yakın gelecekte gizlilik, bilgisizlik veya yapan kişi gibi suça dair önemli bilgiler insanların özel hafızalarında kaydedilecektir.

Bunun sonucunda, suçları çok geçmeden ortaya çıkacağı için hemen hemen suç infazlarının tamamen ortadan kalkacağı öngörülmektedir. Kolluk kuvvetleri, kişi ve özel hak mahremiyetini düşünmeden tam gözetim ve fiili bir baskı uygulayarak herhangi bir kişinin kaydını incelemektedir. İnceleme sonunda incelenen kişinin herhangi bir suça karışıp karışmadığını anlaşılmaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com