Şifremi Unuttum

Baaghi 2


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.303 views

Baaghi 2
720p

Baaghi filmini daha önce sitemizde yayınlamıştık. Baaghi 2 ise filmin devamı niteliğinde. Ronnie; Neha’nın eski sevgilisidir. Neha’nın kızı bir takım kişiler tarafından kaçırılmıştır. Ronnie’de bir güvenlik kuvvetidir ve bu işlerde çok başarılıdır. Kız kaçırılınca doğal olarak Neha eski sevgilisinden yardım talebinde bulunur. Ronnie’de hiç tereddüt etmeden kızı aramaya koyulur.

Fakat olay hiçte tahmin ettiği gibi basit bir kaçırma davası değildir ve başına bir takım olaylar gelecektir. Tecrübesini kullanıp kızı sağ salim geri getirebilecek mi? Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com