Şifremi Unuttum

Baat Bann Gayi 2013 İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.715 views

Baat Bann Gayi 2013 İzle
480p

Komedi türündeki film, görünüşleri birbirine çok benzeyen bir grup gencin yaşadıkları yanlış anlamaları ve karmaşayı anlatıyor.

Başarılı bir yazar olan Kabir, Profesör Laxmi’yi etkileyebilmek için çalışmalarını her şeyden çok önemseyen bir akademisyen rolü yapmaktadır. Çünkü Laxmi, Kabir’in çok hoşlandığı bir kadın olan Rachana’nın erkek kardeşidir. Diğer taraftan; bir gangster çetesinin lideri olan Rasia Bihari, Laxmi’nin evine gitmek ve orayı zorla elinden almakla görevlendirilmiştir. Ancak o da Rachana’ya aşık olur, ve Kabir’in varlığını öğrenince onu kaçırıp yerine geçmeye karar verir. Bu sayede Rachana’yla evlenebilecektir. İşleri daha da kolaylaştırmak için Laxmi’yi de kaçırır ve yerine ona çok benzeyen Debu’nun geçmesini sağlar. Tüm bunlar işlerin herkes için iyice karışmasına yol açacaktır.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com