Şifremi Unuttum

Benim Satılık Tahran’ım İran Filmi


IMDB:

Yorum yapılmamış

3.279 views

Benim Satılık Tahran’ım İran Filmi
480p

Marzieh, Tahran’daki bir tiyatroda çalışan br oyuncudur. İran yönetimi eğlence aktivitelerine karşı olduğu için, bir çok yerle birlikte onun çalıştığı tiyatroyu da kapatır. Ama bu durum Marzieh’i işini yapmaktan vazgeçiremeyecektir; gizli bir şekilde çalışmaya devam eder, ve kendini ifade edebileceği bir hayat sürmeye başlar. Aslında İran’daki pek çok kişi de öyle yapmaktadır. Gizli gösteriler yapan bir ekipteyken, aslen İran’lı olan ancak Avustralya’da yaşayan Saman adında bir adamla tanışır. Saman Marzieh’e daha rahat ve korkusuz bir hayat teklif eder, ancak karar vermek o kadar kolay olmayacaktır.

İnsan hayatında özgürlüğün ne kadar önemli olduğunu anlatan filmin başrol oyuncusu Marzieh Vafamehr, bu filmde oynadığı için 2011 yılında yargılanmış, ve 90 kırbaçla cezalandırılmıştı. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com