Şifremi Unuttum

Bhindi Baazaar Hint Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

4.711 views

Bhindi Baazaar Hint Filmi İzle
720p

Suç ve gerilim türünde bir yapım olan Bhindi Bazaar filminde, liderlerinin aniden yok olmasından sonra güçler savaşına meydan olan bir suç örgütünü konu alıyor.
Mumbai kentinin derinliklerinde, görünenden çok daha farklı bir hayat yaşanmaktadır. Burada yerleşen ve yaptıkları işi cep hırsızlığından çok bir sanat olarak gören örgütler, kendi içlerinde büyük bir çete oluşturmuşlardır. Sahip oldukları zekayı bir örtü olarak kullanmakta ve her şeyin anlık olarak değiştiği, tehlikenin kol gezdiği bu ortamda hayatta kalabilmek için hızlı hareket etmeleri gerektiğini bilmektedirler. Adeta bir satranç oyunu oynanmaktadır ve oyunun iki tarafını Shroff ve Darzi oluşturmaktadır. Zaman ilerledikçe her ikisi de sırlarını ortaya dökmek zorunda kalacak, ve oyuna Fateh de katılacaktır. Üstelik Fateh, bulundukları bölgede liderliğe yükselmek üzeredir. Hikayeleri tırmandıkça, hiyerarşi kurallar ve emirlere karşılık ihanetin yer aldığı bir labirent başlar. Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com