Şifremi Unuttum

Bir Ayrılık İran Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

2 yorum

3.001 views

Bir Ayrılık İran Filmi İzle
720p

İranlı bir çiftin hayatlarının en önemli kararlarından birini verme hikayesini anlatan filmde, ailevi sorumlulukların insan hayatını ne kadar etkileyebileceği anlatılıyor. Nader ve Simin birbirini seven evli bir çifttir. Tek evlatları ise küçük kızları Termeh’tir. Ancak kızları büyüdükçe, hayatta bazı tercihler yapmaları gerekir. Simin kızlarının daha iyi bir hayatı olması için başka bir ülkeye taşınmak istemekte, Nader ise İran’da kalmak istemektedir. Çünkü babası Alzheimer hastasıdır. Hangi seçimi yapacaklarına bir türlü karar veremezler, ve Simin, boşanmayı bile göze alarak kızıyla birlikte gitme hazırlıklarına başlar. Hintfilmi.net sunar.

bir-ayrilik-resimleri

2 yorum "Bir Ayrılık İran Filmi İzle"

  1. melike şentürk 15/04/2015, 20:03

    DEĞERİ TÜRKLER TARAFINDAN ANLAŞILAMAMIŞ BİR FİLM YAZIK Kİ OSKAR ÖDÜLÜ ALAN FİLMİ TÜRK TELEVİZYONLARINDA GÖRMEK İMKANSIZ..

  2. Betül 20/04/2014, 21:36

    Ilk izlediğim İran filmi. Sanki film yarım kalmış, 10dk boyunca filmin sonunu bekledim

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com