Şifremi Unuttum

Brindavanam

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.909 views

Brindavanam
720p

Takma adı Krish olan Krishna, Hyderabad’daki multi trilyoner bir adamın oğludur. Ayrıca Indu adında bir sevgilisi ve Bhoomi adında bir arkadaşı vardır. Bu üçlü kendilerini zor bir durumun içinde bulacaklardır.

Bhoomi’nin babası bir kabadayıdır ve onu avukat olan kuzeni ile evlendirmek ister. Fakat Bhoomi’nin hayalinde evlenmek değil, yurtdışına giderek istediği alanda eğitim almak vardır. hintfilmi.net Bu nedenle babasına bir sevgilisi olduğunu söyleyerek evlilikten kurtulmaya çalışır. Fakat babası, Bhoomi’den sevgilisi ile tanışmak istediğini ve onu eve getirmesini söyler.

Söylediği yalanlar işleri iyice karıştıran Bhoomi, arkadaşları olan Krishna ve Indu’dan yardım ister. Indu da çare olarak Krishna’yı onun sevgilisi olarak tanıştırmakta bulur. Böylece babasına yalandan bir sevgili tanıtmış ve ardından Bhoomi yurtdışına gidecektir. Ancak işler umdukları gibi gitmez ve ortalık iyice karışır. Bu üçlü, acaba bu kaos ortamından nasıl sıyrılacaklar?

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com