Şifremi Unuttum

Buno Haansh İzle


IMDB:

3 yorum

15.148 views

Buno Haansh İzle
720p

Bangladeşli bir göçmen aileden gelen Buno Haansh sefalet içerisinde yaşamaktadır. Ailesi dürüstlüğe çok önem verdiği için çocuklarınıda bu şekilde yetiştirmişlerdir. Buno bir alışveriş merkesinde security olarak görev yapmaktadır. Sürekli görüştüğü kankası dediği bir arkadaşı onu bir süre sonra yer altı dünyasına sokacaktır. Başta Buno bu dünyayı sevsede sonrasında içinde bulunduğu pisliği anlayacak ve çıkış yolları arayacaktır. Hintfilmi.net en iyi hint filmlerini hd olarak siz değerli hint filmi severlere sunmaktan zevk duyar.

3 yorum "Buno Haansh İzle"

  1. Ankaralı 20/05/2015, 05:51

    Zevkler ve renkler tartışılmaz , tercih meselesi belki beğenen olur fakat ben hiç beğenmedim filmi, çok sıkıcı ve yavaş ilerliyor akıcılık yok aksiyon yok , belki biraz sonra hareketlenir diye diye film bitti sonundan da bir şey anlamadım , sanki devamı gelecek gibi bir son oldu.Vasat bir film , başka alternatifiniz yoksa izleyin .

  2. melisakhan 18/05/2015, 18:42

    filmin sesini sonuna kadar açtım yine de miniminnacıcık ses var.sessiz film gibi izledim.hiç beğenmedim

  3. erol taş 18/05/2015, 16:50

    Farklı güzel bir hint filmi

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com