Şifremi Unuttum

Cenaze İçin Birkaç Kilo Hurma Tek Part İzle


IMDB:

2 yorum

4.512 views

Cenaze İçin Birkaç Kilo Hurma Tek Part İzle
480p

İran’ın kuzeydoğusunda, oldukça ıssız bir yerde bir benzin istasyonu bulunmaktadır. Sadri ve Yady de burada çalışmaktadırlar. Her şeyden ve her yerden uzakta yaşamaya alışan iki arkadaş, hayattaki en ağır duyguları keşfetmektedir. Sabır, yalnızlık, beklemek ve affetmek, ikisinin de öğrenmesi gereken şeylerdir. Sadri hava durumunu kafasına takmış, başka bir şey düşünemez haldedir. Yady ise komşu kasabada yaşayan bir kıza aşıktır, ama görünen o ki, bu sevgisi imkansızdır.

Siyah beyaz formda çekilen bu film, Samuel Beckett’in klasik tiyatro eseri ‘Godot’yu Beklerken’i andıran, ve oldukça beğenilen bir yapım. Hintfilmi.net sunar.

2 yorum "Cenaze İçin Birkaç Kilo Hurma Tek Part İzle"

  1. realist 31/10/2016, 19:03

    neden film bozuk lütfen filmi yüklermisiniz

    • admin 01/11/2016, 08:48

      Merhaba alternatif eklendi.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com