Şifremi Unuttum

Chehraa


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.121 views

Chehraa
720p

Reena ve sevgilisi Akash, psikiyatri bölümü öğrencileridir. İkisinin de geleceğe yönelik planı, mezun olduktan sonra birbirleriyle evlenmektir. Ancak o anlar gelmeden önce hayatlarına Megha adındaki biri girer ve her şey değişiverir. Hayatlarına aniden giren Megha, Akash’ın kendisine aşık olmasını sağlar ve iki sevgiliyi ayırır.

Ancak mezun olma yılı geldiğinde Megha esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolur. Bu olayın üstünden 5 yıl geçer. Akash ve Reena, Bombay’da tanınmış bir hastanede nitelikli doktor olarak çalışmaktadırlar. Megha ise burada psikiyatri koğuşunda tedavi görmektedir. Akash ile ilgili son günün haricinde hiçbir şey hatırlayamamaktadır. Bakalım, bu hikayenin sonu nasıl bitecek? Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com