Şifremi Unuttum

Corporate Hint Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

7.406 views

Corporate Hint Filmi İzle
720p

Sehgal Endüstrisi’nin adayının Maliye Bakanı seçilmesinden sonra artık geri dönüş yoktur. Güç onlardan yanadır. Delhi’ ye yeni bir tesis kurmak için hareket ederler. Rakipleri Marwah Endüstrisinin lideri Dharmesh Marwah, en iyi girişimi ödülünü kazanmak ve nane aromalı bir hafif meşrubat tesisi kurmak istemektedir. Vinay, ekibine Marwah’ ın bu planında bir bit yeniği olup olmadığını araştırması için talimat verir. hintfilmi.net Nishigandha Dasgupta tüm cazibesini kullanarak rakip firmanın çalışanlarını etkiler ve tüm bilgileri çalışan Pervez Merchant’ tan alır. Marwah grubu aslında mineral suyu tesisi adı altında kurulacak bir nane aromalı içki tesisi kurmayı planlamaktadır. Marwah firmasının bu hamlesini öğrenen Sehgal firması onlardan önce davranır ve ‘’JUST CHILL’’ adında bir naneli içecek üretir.

Fakat FDA Sehgal firmasının çıkaracağı üründe çok fazla yabancı madde olduğunu tespit eder ama Vinay Sehgal soğukkanlılığını yitirmeden FDA yetkililerine yüklü miktarda rüşvet vererek ürünü satışa sunar. Ama Sehgal CEO’su Ritesh bu durumdan rahatsız olur ve FDA’ nın raporunu Marwah firmasına sızdırır. Dharesh Marwah ile Gulabro bu bilgileri zaman kaybetmeden basına sızdırır ve Sehgal firmasını oldukça zor durumda bırakır. Sehgal firmasının tek çaresi, bu gaf için Sehgal ailesinden olmayan birini suçlamaktır. Ve bu iş için Nishigandha seçilir. Vinay Sehgal Ritesh’ e Nishi’ nin serbest bırakılacağına dair söz verir. Fakat bu sözün de bir bedeli vardır. Ritesh Nishi’ den ayrılmak zorundadır. Bu fikir Ritesh’ i çok kızdırır ve basına tüm bunların yalan olduğunu anlatmakla tehdit eder. Olayların üzerinden 1 gün geçtikten sonra Ritesh evinde ölü bulunur. Olayın intihar olduğu açıklanır. Fakat birkaç gün sonra Sehgal firmasının ürettiği içecek raflarda yerini bulur. Nishi filmin sonuna kadar bu davayı savunur. Çünkü Ritesh’ ten bir kızı vardır. Heyecan ve entrika dolu Corporate filmi tek part halinde kesintisiz izleme keyfini kaçırmayın. Hintfilmi.net iyi seyirler diler.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012
DMCA.com