Şifremi Unuttum

Daas Dev 2018


IMDB:

Yorum yapılmamış

447 views

Daas Dev 2018
720p

Daas Dev sevgi ve gücün birleştiği bir filmdir. Dev genç ve güçlü bir adamdır. Elinden silahını eksik etmez aynı zamanda bilgili ve kültürlüdür fakat değişik işlere girmektedir. Paro ise güzeller güzeli bir kadındır. Chandni aynı şekilde genç ve güzel bir kadındır.

23 martta vizyona girmesi beklenen filmde dram ve gerilim öğelerine yer verilmiştir. Filmin fragmanında dikkatimizi çeken bir diğer özellik silah seslerinin susmamasıdır. Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com