Şifremi Unuttum

Dark Chocolate 2016


IMDB:

2 yorum

2.947 views

Dark Chocolate 2016
720p

2015 yılında Hindistan’da gerçekleşmiş korkunç bir olayın anlatıldığı film, tamamen gerçek yaşananları sinema perdesine aktarıyor. Mumbai yakınlarında parçalanmış ve büyük hasar görmüş bir ceset gömülü halde bulunur ve polise haber verilir. Deneyimli bir emniyet amiri, polis teşkilatının en başarılı iki memuru olan Abhishek ve Payel’i bu olayı soruşturmak için görevlendirir. Cesedin kimliğini tespit eden polis memurları, olayın peşini sürdüklerinde karşılarına öldürülen kızın şoförü çıkar. Tutuklanan polisin itirafı ise bütün Hindistan’ı adeta şoka sokar. Zira şoför* genç kızın öldürülmesi için kendisini kızın annesinin tuttuğunu iddia etmektedir.

Suç ve gerilim tarzındaki filmlerden haz edenler için biçilmiş bir kaftan adeta. Ayrıca filmde kadınların gücü ne yapabilecekleri aynı zamanda nasıl zayıf nasıl güçlü olabilecekleri gösteriliyor. Hintfilmi.net Dark Chocolate filmini sunar.

2 yorum "Dark Chocolate 2016"

  1. leyla 04/03/2017, 22:59

    muhtesem olay bir filim kesin tavsiye ederim

  2. leyla 04/03/2017, 22:58

    konu guzel ve degisik cok etkiliyici ve guzel

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com