Şifremi Unuttum

Davul Dengi Dengine

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

3.087 views

Davul Dengi Dengine
720p

Yine bir İran filmi ile karşınızdayız, arasıra bu şekilde hit olmuş yüksek sayıda izlenme sayısı elde etmiş İran Filmlerini sitemizde paylaşacağız.

Davul Dengi Dengine iran filmi konusu: Film İran‘ın birçok farklı yerinde geçmektedir, aynı bizde İstanbul gibi bir yerde zenginlik lüks hüküm sürerken arka sokaklarda ara mahallelerde yoksulluk vardır. Bu filmde sefaleti vs. ele alıyor. Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com