Şifremi Unuttum

Dhadak 2018


IMDB:

Yorum yapılmamış

799 views

Dhadak 2018
720p

Aşık adamımız sevgilisine birgün kendileri için çok büyük bir saray alacağını söyler, kız ise sarayda gözü olmadığını sadece bir evin yeterli olduğunu söyler. Çocuk sevgilisine olan aşkı için ona beste yapar şarkılar söyler. Hintçe söylediği bu şarkı kız tarafından beğenilmez ve ingilizce bir şarkı söylemesi kendi için ister. Sonunda kızı etkilemeyi başarısı ve kendisinden hoşlandırır.

Kızda adamımızı sevmeye başlari çocuk o kadar utangaçtır ki kıza sevdiğini söyleyemez tabii ki bu kızın hoşuna gitmez. Fakat Rathu Singh adındaki adam yüzünden çocuğu kızdan ayırırlar hatta çocuğa hapishanede işkence bile yapılır. KIz çocuğu kurtarmak için elinden geleni yapacaktır intihar etmeyi bile düşünür. Sonunda çareyi yaşadıkları yeri terk edip oralardan kaçmakta bulurlar fakat gittikleri yerde pek mutlu olmayacaklardır.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com