Şifremi Unuttum

Dharam Sankat Mein 2015 İzle


IMDB:

1 Yorum

1.257 views

Dharam Sankat Mein 2015 İzle
720p

Hindistanda doğup büyümüş orta yaşlı bir adam 55 yaşına geldiğinde aslında Müslüman olduğunu ve Hintli bir aile tarafından evlatlık edinildiğini öğrenir. 55 sene sonra bakalım adamın yapacağı şeyler ve izleyeceği yol nasıl olacaktır. Sizler de hak verirsiniz ki 55 sene Hintli olarak başka bir dine mensup olarak yaşamış ve sonradan İslam dinimize mensup olduğunu öğrenmiş.

1 yorum yapılmış "Dharam Sankat Mein 2015 İzle"

  1. Ankaralı 10/04/2016, 04:31

    Acaba bu filmin altyazılısı ne zaman eklenir izlemek istediğim filmlerden biri ilgilenir biran önce altyazılısını eklerseniz sevinirim.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com