Şifremi Unuttum

Duck Butter 2018


IMDB:

Yorum yapılmamış

488 views

Duck Butter 2018
720p

Duck Butter, Arteta ve Alia Shawkat’ın senaryolarından Miguel Arteta’nın yönettiği bir Amerikan komedi filmidir. Dünya prömiyerini 20 Nisan 2018’de Tribeca Film Festivali‘nde yapacak. The Orchard tarafından 27 Nisan 2018’de yayınlanması planlanıyor. Naima ve Sergio bir klüpte tanışıyor ve birbirlerini saatlerce ilişki yaşayarak birbirlerini saatlerce tanıyorlar.

Arkadaşlık ve ilişkilerde gördükleri sahtekârlıktan memnun olmayan iki kadın, samimiyet yaratmanın yeni bir yolunu bulmayı umuyorlar ve 24 saat geçirecekleri bir anlaşma yapmaya karar veriyorlar. Shawkat, “Biz böyle bir kimya vardı…” dedi. Canlı bir oyun gibi 24 saat içinde çekmiştik.İki ekibimiz vardı. Laia, Miguel, DP, Hillary Spera, ilk AD yapımcımız ve ben, neredeyse tüm zaman boyunca kaldık. Biz 20 dakikalık bir şekerleme aldık ve uyandık ve devam ettik. Bir hafta önce sahneleri birleştirdik, ancak her sahnenin gerçekte enerjisini elde etmek için uyanık olacağımız belirli bir süreye sahibiz.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com