Şifremi Unuttum

Durum Full Hd İzle


IMDB:

4 yorum

16.049 views

Durum Full Hd İzle
720p

Atafeh ve Shireen, çok yakın arkadaş olan iki genç kızdır. Atafeh oldukçe zengin bir aileden gelmektedir. Shireen ise öksüz ve yetimdir. Ergenlik dönemini sürmekte olan iki arkadaş, hayattaki arayışlarını; cinsellik, uyuşturucu ve içkiyi deneyerek sürdürmektedir. Diğer taraftan, Atafeh’in erkek kardeşi Mehran, tedavi görmekte olan bir uyuşturucu bağımlısıdır. Uyuşturucudan uzaklaştıkça daha da dindar olan Mehran, kız kardeşinin arkadaşı Shireen’e saplantılı bir ilgi duymaya başlar. Aile ise tüm bu olanlara rağmen nasıl ayakta kalabileceğini düşünmektedir.

durum-iran-filmi-resimleri

2011’de gösterime giren film, modern İran’da eşcinselliğin nasıl karşılandığını, ve toplumda tepki gören diğer yaşam tarzlarını ele alıyor.

4 yorum "Durum Full Hd İzle"

 1. basak 10/04/2016, 20:05

  admin film acilmiyor düzeltirmisin lütfen

 2. bero 07/03/2015, 19:37

  iyiydi

 3. zambak 07/03/2015, 19:12

  iranın gizli tarafı ,film izlemeye mutlaka değer,iyi ki de böyle zor bir ülkede doğmadık

 4. çağla yıldızhan 07/03/2015, 18:44

  çok iyi fazla güzel…bu da iranın bir yüzü işte…
  belki birgün hep beraber denizde gireriz dediğinde…Türkiye’nin değerini Atatürkün değerini birkez daha anladım.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com