Şifremi Unuttum

Eeshwar

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.299 views

Eeshwar
720p

Eeswar, Old City’de bir kenar mahalle olan Dhoolpet’te yaşayan öksüz bir çocuktur. Eeswar’ın babası, mahalle sakinlerinin yardımları ile Gudumba adı verilen uyuşturucu benzeri bir maddenin üretimini yapmaktadır. Yakın zamanda onu 20 yıldır bekleyen Sujatha adındaki bir kadın ile evlenir. hintfilmi.net Ancak Eeswar, babasının yalnızca kendi cinsel hayatını hareketlendirmek için Sujatha ile evlendiğinin farkında olduğu için gizliden gizliye babasına karşı kötü duygular besler.

Bu sırada Eeswar, bir üniversite öğrencisi olan Indu’yu görür görmez aşık olur ve onu elde etmek için elinden geleni yapmaya başlar. Ancak önünde çok mühim bir engel vardır. Indu’nun babası, fakir insanlardan nefret etmektedir ve kızının fakir biri ile evlenmesine son derece karşıdır. Bu nedenle Eeswar’ı kızından uzak tutmak için onun yanına adamlarını gönderir.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012
DMCA.com