Şifremi Unuttum

Family: Ties of Blood Filmini Full İzle


IMDB:

1 Yorum

3.468 views

Family: Ties of Blood Filmini Full İzle
720p

Filmde; oldukça tembel bir hayat süren bir gencin, kardeşinin öldürülmesinin ardından bir suç baronuna kafa tutmasının hikayesi anlatılıyor.

Aryan Bhatia’nın hayatı, erkek kardeşi Shekhar’ın Virendra Sahi tarafından öldürülmesiyle alt üst olur. Sahi bir suç örgütünün lideridir. Yozlaşmış ve asıl görevlerinden uzaklaşmış olan Mumbai polisinin kendisine yardım etmeyeceğini düşünen Aryan, Sahi’yi tüm ailesiyle birlikte esir almaya ve teslim oluncaya kadar tutmaya karar verir. Altı arkadaşıyla birlikte silahlanırlar, ve şansın da yardımıyla tüm aileyi bir odaya hapsetmeyi başarırlar. Hatta Sahi ile onu 24 saat içinde serbest bırakmak için pazarlık bile yapmaktadırlar. Fakat Aryan’ın göz ardı ettiği bir şey vardır; Sahi’nin bağlantıları. Ne yazık ki Sahi kısa zamanda tüm gücünü kullanacak, ve dengeleri değiştirerek Aryan ve arkadaşlarının öfkesiyle tanışmasını sağlayacaktır.

1 yorum yapılmış "Family: Ties of Blood Filmini Full İzle"

  1. simran 17/11/2014, 18:30

    HARİKA BİR FİLM.FARKLI BİR AKSİYON FİLMİ

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com