Şifremi Unuttum

Game Night 2018


IMDB:

Yorum yapılmamış

53 views

Game Night 2018
720p

Game Night(oyun gecesi), John Francis Daley ve Jonathan Goldstein’ın yönettiği ve Mark Perez tarafından yazılan 2018 yılında gösterime girecek Amerikan siyah komedi filmidir. Rekabetçi oyuncular Max ve Annie bir barda trivia gecesinde buluşur, hızla aşık olurlar ve evlenirler. Çocuk sahibi olmaya çalışıyorlar, ancak Max’in daha büyük başarılı erkek kardeşi Brooks’la karşılaştırıldığında yetersizlik duygularını çevreleyen stresi yüzünden kendisini yetersiz hisseder.

Ryan, Kevin ve eşi Michelle ile birlikte Max ve Annie’nin rutin haftasonu oyun gecesi sırasında Brooks maskaralık sırasında utandırıcı çocukluk hikayesini paylaşarak ve Corvette Stingray ulaşarak Max’e gösteriyor. Annie ayrıca Brooks’u son derece iğrenç buldu ve Max ile birlikte çalışarak, Brooks‘un ziyaret ederken kiraladığı bir eve ev sahipliği yapacağı yaklaşan oyun gecesinde onu yenmeye karar verir.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com