Şifremi Unuttum

Godhi Banna Sadharana Mykattu 2016


IMDB:

3 yorum

4.637 views

Godhi Banna Sadharana Mykattu 2016
720p

Venkob Rao, Alzheimer hastalığı geçiren orta sınıf bir adamdır. Oğlu Shiva, kariyerine odaklanmış bir kişidir ve sürekli kaybolan babasını aramak zorunda kaldığı için hep telaş içindedir. Yine  bir gün babası hastalığı sebebi ile kaybolmuştur. Shiva, babasının doktoru Sahana ile birlikte babasını aramaya koyulurlar. Bu arayış sırasında yakınlaşan Shiva ile Sahana, aynı zamanda babasının farklı kişilik özelliklerinin olduğunu da keşfetmeye başlarlar. Geçmişte babasının karanlık dünyasına dalmak üzere olduğunun farkında olmayan Shiva, daha çok şey öğrenecektir.

Genelde hint filmleri 7 civarı puan alırlar, bu film ise imdb sitesinin kullanıcıları sayesinde 9.1 lik bir puan elde etmiştir bu da filmin özgün senaryosuna ve muhteşem oyunculuklara bağlı diye düşünüyoruz. Hintfilmi.net adresinden yüksek puanlı hint filmlerini takip edebilirsiniz.

3 yorum "Godhi Banna Sadharana Mykattu 2016"

  1. Kaso 07/04/2017, 17:21

    Kolay gelsin. Ses geriden geliyor düzeltebilir misiniz?

  2. Altarinoglu 19/03/2017, 18:34

    Sade nayif izle kaybetmezsin

  3. tuğçe 11/03/2017, 18:54

    izleyecektim ama ekranda bir titreme oluyor sürekli o yüzden bırakmak zorunda kaldım.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com