Şifremi Unuttum

High Jack 2018


IMDB:

Yorum yapılmamış

331 views

High Jack 2018
720p

Rakesh bir DJ dir. Goa’da vereceği konserin iptal olduğunu öğrenince çok üzülür. Amacı buradan gelecek parayla babasına yardım etmektir fakat konser iptal olunca parada alamaz. Babasının kliniği borçları yüzünden kapanmak üzeredir. O da dönüş yolunda içerisinde ne olduğunu bilmediği bir paketi taşımayı kabul eder. Paketin içerisinde ne olduğuna dair aklında en ufak bir fikir yoktur ama pekte iç açıcı olmadığı kesindir çünkü o kadar parayı patates çuvalı taşımak için adama vermezler.

High Jack 2018 Hint Filmi İzle

Havaalanında beklediği sırada yolcuların garipliklerini fark eder onun için ilginç bir uçak yolculuğu olacaktır. Uçağa binerler uçak havalanır ve bir süre sonra 4 kişi uçağı kaçırır. Fakat yolcuların içtikleri birşey yüzünden hepsinin kafaları güzel olur ve bu kaçırma komik bir hal alır.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com