Şifremi Unuttum

İki Kere İki Dört Eder-Do Dooni Chaar İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.507 views

İki Kere İki Dört Eder-Do Dooni Chaar İzle
480p

2010 tarihli film Do Dooni Chaar, sıradan bir insanın başına gelenleri ve bunları atlatma çabasını  mizahi bir dille anlatıyor.

Matematik öğretmeni Santosh Duggal, Yeni Delhi’de ailesiyle birlikte mütevazı bir hayat sürmektedir. Hem okulda çalışan, hem de dışarıda dersler veren Santosh, eşi ve iki çocuğundan oluşan ailesini geçindirme çabası içindedir. Santosh’un ve tüm ailenin hayatını değiştiren şey, arkadaşından bir araba ödünç alması olacaktır. Kızkardeşinin daveti ile bir düğüne giden Santosh, ödünç aldığı arabanın güvenliğini sağlayamaz; ve durumu telafi etmeye çalışırken tüm ailesinin destek olması gerekecek, bu da aile fertlerinin bazı sırlarını ortaya çıkaracaktır.

İzleyiciler tarafından oldukça beğenilen filmin yönetmeni, Habib Faisal. Senaryosu yine Habib Faisal ve Rahil Qasi tarafından yazılan filmin başrollerinde; Rishi Kapoor, Neetu Singh ve Aditi Vasudev yer alıyor.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com