Şifremi Unuttum

Isai 2015


IMDB:

1 Yorum

3.562 views

Isai 2015
720p

Vetri Selvan eski bir müzik direktörüdür ve müzik piyasasını iyi bilmektedir. Eski asistanı Shiva yı ise psikolojik harp yapıp piyasadan silmek yani yok etmek ister. Fakat Shiva’nın şirketi tecrübeli direktör Selvan’ın şirketini solda sıfır bırakacak ve birçok başarılara imza atacaktır. Hintfilmi.net üzerinden bol bol hint müziği dinlemek istiyorsanız ve müzik piyasasına biraz merakınız varsa bu film tam size göre diyebiliriz.

1 yorum yapılmış "Isai 2015"

  1. mustafa 17/02/2015, 04:07

    Vetriselvan ( Sathyaraj ) müzik piyasasının kurucu isimlerindendir ve en eski müzik yönetmenidir. İşine âşık bir adamdır, zamanın en büyük müzisyeni olarak anılır. A.K. Shiva ( S.J. Surya ) Vetriselvan’ın asistanı olarak işe başlar ve böylelikle kendi müziğini de geliştirebilmesi için zaman kazanmış olur. Shiva, bir müzik yönetici olarak ilk macerasına atılmak için Vetriselvan’dan izin istediğinde, Vetriselvan onun müzik dünyasında kendisini ezip geçebileceği hayaline hiç itiraz da bulunmayacaktır çünkü bunun olacağına inanmaz.
    A.K. Shiva yeni teknolojilerle ve ses efekti cihazlarıyla karşılaşınca müziğiyle tüm müzik severlerin ilgisini çekecek. Yaptığı müziğin ruhu dinlendirmesi ve modern olmasından dolayı en çok satan müzisyen olacak ve Vetriselva’yı sonunda geçecektir. A. K. Shiva, bir numaralı müzisyen olur ve kendi stüdyosunu kurar. Bu arada Jenny ( Sulagna Panigrahi ) ile tanışacak ve ona âşık olup evlenecektir.
    Her şeyin ters gittiğini gören Vetriselvan kendini toparlayarak eski görkemini geri kazanmaya karar verir ve bunun için de A. K. Shiva’ ya psikolojik bir savaş açacaktır.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com