Şifremi Unuttum

Jal 2014 Full İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

9.319 views

Jal 2014 Full İzle
720p

Hint sinemasının son dönemdeki en beğenilen filmlerinden biri olan Jal, bir taraftan çölde su arayışını,  diğer taraftan da insanın kendi içine olan yolculuğunu konu alıyor.

Hindistan’ın ünlü bir tuz kaynağı ve kurak bir bölgesi olan Rann of Kutch’da, her gün birçok kişi yolculuk yapmakta, ancak bu bölgede su bulamadıkları için zorluk yaşamaktadırlar. Bakka adındaki bir genç adam ise, çöl bölgelerinde su bulabilme yeteneğiyle ünlüdür. Bir grup insan ve Bakka, bu bölgede birlikte yolculuğa çıkarlar; ancak bu sürede birbirleriyle ilişkilerinde karakterleri de sınanacak, ve insan tabiatının karanlık yüzünü de hep birlikte keşfedeceklerdir. Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com