Şifremi Unuttum

Jattu Engineer


IMDB:

Yorum yapılmamış

147 views

Jattu Engineer
720p

Film komedi türündedir. Film uyuşturucu alkol ve kumar bağımlılarının çokça yaşandığı, çağdışı, tembel, bir o kadar da hoşgörülü insanların bulunduğu bir köyde geçmektedir. Köyde etrafın çöpten geçilmemesine rağmen kimse umursamamaktadır. Ksatriya kastına ait olan bir toplumsal grubun üyesi olan Rajput bir öğretmen soylu ve asil duygularıyla bu köyü değiştirebileceğine inanır.

Bunu yaparken öğretmen kimseye zorlama yapmamıştır. Öğretmenin tek derdi, köydeki işsizliği, yoksulluğu, uyuşturucu tehdidini ortadan kaldırmaktır. Acaba öğretmen köydeki yaşam standartlarını yükseltebilecek mi, bunu yaparken başarılı olacak mı gibi sorulara cevap bulan bir filmdir. Honeypreet Insan, Gurmeet Ram Rahim Singh tarafından yönetilen, Gurmeet Ram Rahim Singh tarafından yazılan komedi, suç ve dram türünde bir Hindistan filmidir.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com