Şifremi Unuttum

Kabus Gecesi 3 – Jeepers Creepers 3


IMDB:

Yorum yapılmamış

3 views

Kabus Gecesi 3 – Jeepers Creepers 3
720p

Jeepers Creepers 3, Victor Salva tarafından yazılan ve yönetilen 2017 yılında gösterime giren Amerikan korku filmidir. Film havada uçan bazı dövüş sanatlarında bir füze olarak kullanılan, çıkıntı yapan kanat veya noktalara sahip bir yıldız şeklinde bir silah ile açılmaktadır. Bir adam yaşamı boyunca koşarken tahta bir yere çarpar. Adam yola çıktığında, the Creeper gökten düşer ve başka bir adam onun kamyonundan izlerken onunla uçar. Araştırmaya çıktığında, havaya bakar ve ilk önce bir pala görür ve son olarak, gökten kopmuş bir el düşer.

Yirmi üç yıl sonra, ilk filmin olaylarından kısa bir süre sonra polis, Creeper’in kamyonunu ölü bedenlerle dolu bulunur. Kamyon, kamyonun yatağından çıkan sivri uçlar ve kuyruk borusundan çıkan bir mızrak gibi birkaç bubi tuzağıyla donatıldı. Şerif Dan Tashtego geldiğinde, Çavuş Davis Tubbs ona ne olduğunu anlatır ve Tashtego onu Creeper’in binlerce yıldır etrafta olduğunu ve durması gerektiğini bildirir.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com