Şifremi Unuttum

Kaçış-Breakaway İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.277 views

Kaçış-Breakaway İzle
720p

Breakaway (Kaçış) filmi, Kanadalı buz hokeyi oyuncusunun hikayesine dayanan 2011 yapımı komedi-dram türünde.

Breakaway (Kaçış) filminde, 12 yıldır tek hayali hokey oynamak olan Rajvinder Singh, hokey aşkı için babasının baskılarına boyun eğmiştir. Hatta eğitimini bile yarıda bırakmayı bile göze almıştır. Babası Darvesh ise saygın bir meslekte çalışmasını, aile işlerini sürdürmesini ve mensubu oldukları Sikh dininin kural ve prensiplerine uygun yaşamasını istemektedir.

Babasının tüm bu diretmelerine karşılık arkadaşlarıyla birlikte Speedy Singhs (Hızlı Singhs) adında bir hokey takım kurarlar. Kurdukları bu takım, başarılı olmaya da başlamaktadır. hintfilmi.net Fakat daha başarılı olmaları ve adlarını duyurabilmeleri için bir koça ihtiyaçları vardır. Koç Dan Winters onlara yardım etmeyi kabul eder ve gece gündüz turnuvalar için hazırlık yapmaya başlarlar. Babasından habersiz ilk turnuvasına katılan kahramanımız orada amcası Sammy ile karşılaşır. Amcası da babasına bu küçük sırlarının aralarında kalacağına dair söz verir.

Turnuva süresince Rajvinder, koç Dan’in kız kardeşi Melissa’ya aşık olur. İkili turnuva süresince görüşmeye devam eder. Final gecesi Raj babasına New York’a iş için gideceği yalanını söyler. Bakalım kahramanımız Rajvinder bu işin altından kalkabilecek mi? Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com