Şifremi Unuttum

Khwaabb 2014 İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

3.758 views

Khwaabb 2014 İzle
720p

Khwaabb filminde bir rüyanın doğuş hikayesi anlatılmaktadır. Film ayrıca Hindistandaki sporun bürokratik olarak ele alınmasını sağlar. 1.2 milyarlık bir ülke olan Hindistan‘da olimpik sporcular neden madalya kazanamamaktadır. Bunun önüne bürokratik engeller ve para kazanma hırsımı geçmiştir? Khwaabb ise bu engelleri aşıp madalyaya doğru gitmek isteyen bir sporcudur. Hintfilmi.net başarıya giden yolda spor filmlerinin adresi.

Not:Çeviride bazı yerlerde yarım saliselik senkron kayması olabilir izlemeye engel değildir, bazı yerleride çevrilmemiştir.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com