Şifremi Unuttum

Kış-It’s Winter İran Filmi İzle


IMDB:

1 Yorum

11.763 views

Kış-It’s Winter İran Filmi İzle
480p

Tahran’ın kırsal kesimlerinde yaşayan bir aile, her kış hem para hem de ulaşım sıkıntısı yaşamaktadır. Babaları onları geçindirebilmek için uzun yolları kat etmeyi göze almaktadır. Bir gün baba işinden kovulur, ve ailesiyle birlikte ne yapacaklarını bilemez hale gelirler. Bir çare düşünmeye çalışan baba, başka bir ülkeye gidip çalışmaya karar verir. Aradan zaman geçer, ailesi ondan hiçbir haber alamamaktadır. Bu esnada kasabaya bir yabancı gelir; eşi yanında olmayan genç kadından, ve yalnız ailesinden etkilenerek onlarla ilgilenmeye başlar.

Film, çalışma ve yaşama şartlarının zorluğuna rağmen ülkesiyle bağlarını koparmakta zorlanan sıradan insanların hikayesini anlatıyor.

Hintfilmi.net sunar…

1 yorum yapılmış "Kış-It’s Winter İran Filmi İzle"

  1. anqa 26/02/2015, 22:42

    film bana göre iyiydi. bu ara da Mustafa Zamani’nin filmlerini de ekleyebilir misiniz

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com