Şifremi Unuttum

Kismet Love Paisa Dilli İzle


IMDB:

1 Yorum

6.602 views

Kismet Love Paisa Dilli İzle
720p

Delhi kentinde geçen film, tek bir gece içerisinde yaşanan olayları konu alıyor.

Delhi’de üniversite öğrencisi olan ve orta sınıfa ait bir aileden gelen bir genç, moda dünyasının içinde olan bir kıza aşık olur. Kızı kendisine inandırabilmek için onu takip etmeye ve konuşmaya başlar, ancak bu sırada ona düşmanlık duyan bazı tanıdıkları, cebine gizlice bir bant kaydı yerleştirirler. Bu kayıtta bir politikacı yasa dışı alım satım işleri yaparken duyulmaktadır; üstelik medya da bu işin içerisindedir ve politikacının İsviçre’deki gizli banka hesapları da açık edilmektedir. Bunun üzerine Hem kötü niyetli hem de iyi niyetli ve işine sadık polisler gencin peşine düşerler. Taşıdığı teybin önemini far eden genç için zor zamanlar başlar. Hayatı boyunca ahlaksızlığa karşı çıkmış ve dürüstlükten yana olmuştur. Ancak şimdi tüm bunlardan vazgeçmesi için kendisine rüşvet teklif edilmektedir.

1 yorum yapılmış "Kismet Love Paisa Dilli İzle"

  1. admin 27/11/2014, 15:58

    Delhi şehrinde geçen filmde romantik bir aşk hikayesi ve bir suç hikayesi iç içe anlatılıyor.
    Üniversiteye devam etmekte olan orta sınıftan genç bir adam, bir moda gösterisinde yer alan bir genç kıza aşık olur. Ona ulaşmaya ve etkilemeye çalışırken başına gelenleri ise fark etmez. Tanımadığı birisi cebine gizlice bir ses kaydı yerleştirmiştir. Kayıtta hükümette görevli bir bakanın İsviçre’deki banka hesaplarıyla ilgili bir konuşması yer almaktadır. Bu teybin onda olduğunu öğrenen pek çok kişi peşine düşer. Hem polisler hem de bakanın adamlarıyla mücadele eden hayatı boyunca sahtekarlığa karşı durmuş olan bu genç, artık hayal bile edemeyeceği rüşvet teklifleriyle karşılaşmaktadır. Ne yapacağına ise bir an önce karar vermesi gerekmektedir.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com