Şifremi Unuttum

Krypton 2018


IMDB:

Yorum yapılmamış

5 views

Krypton 2018
720p

Krypton, Syfy için David S. Goyer tarafından geliştirilen bir Amerikan televizyon dizisidir. Diziler, gezegen üzerinde, Seg-El dedesi olan Kal-El / Superman’ın doğuşundan yaklaşık 200 yıl önce ve gezegenin yıkımından yaklaşık 200 yıl önce, gezegen üzerinde gerçekleşir. 21 Mart 2018’de prömiyer yaptı. İlk sezonu on bölümden oluşacaktır. Krypton, Süpermen dedesi Seg-El ailesini, El Evi, dışlanmış ve utandırmıştır. 2014 yılında David S. Goyer’ın Krypton başlıklı bir televizyon dizisi hazırladığı bildirildi. Aralık 2014’te, dizinin geliştirme aşamasında olduğu doğrulandı ve Syfy ağında yayınlanacağı bildirildi.

Daha sonra dizinin Goyer tarafından üretileceği ve Ian Goldberg tarafından yazılan ve yürütüleceği açıklandı. Mayıs 2016’da TV Line, Syfy’nin seri için resmi pilot sipariş verdiğini ve Damian Kindler’ın ortak yönetmen olarak Goyer ile birlikte göstereceğini bildirir.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com