Şifremi Unuttum

Marjoire Prime


IMDB:

Yorum yapılmamış

260 views

Marjoire Prime
720p

Yaklaşık 2050 yılında, 86 yaşındaki Marjorie vücüdunda Alzheimer’ın ilk belirtilerini göstermeye başlamıştır. Seksen altı yaşındaki Marjorie, son günlerini yaşadığını düşünmektedir. Onu rahatlatmak için kızı Tess ve damadı Jon, Prime adında bir servis kiralarlar. Bu hastalıkta yaşanan sık sık unutma olayın önüne geçebilmek ve hafızalarını devamlı besleyebilmek için için diğer aile üyelerinin hikayelerinin yanısıra ölen aile üyelerinin holografik projeksiyonlarını yaratacak bir hizmet tasarladılar. Marjorie, on beş yıl önce vefat eden kocası Walter‘ın holografik projeksiyonu olarak daha genç yaşındaki halinin tasarlanmasını istedi.

Bu seçim Tess’i  zorladı, çünkü Tess sistem fonksiyonlarını tam olarak doğrulayamadı. Sonuç olarak Walter’ın hologramıyla konuşamadı. Marjorie’nin bakıcısı Julie, yakın zamanda ailesiyle birlikte onu izlemek için taşınır. Marjorie hayat hikayelerini Walter Prime anlatır. Oyunculuğu ile olağanüstü bir performans sergileyen Marjorie Prime yapay zekâ dünyasına ve insani etkileşimlere ışık tutmaktadır. Eğer fırsatımız olsaydı, geçmişi yeniden inşa etmeyi nasıl seçmeliydik ve neyi unutmaya karar verirdik? Sorularını yönelten Michael Almaryeda‘nın şiirsel filmi bizi bu sorularla yüzleşmeye zorlamaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com