Şifremi Unuttum

Maryada Ramanna

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

5.098 views

Maryada Ramanna
720p

Rayalseema’daki çatışmalar, Ramineedu’nun abisinin ölümü ile sonuçlanır. Ramineedu, abisinin ölümü ile birlikte öksüz kalan Mallasuri ve Baireddy’e babalarının intikamını mutlaka alacağına söz verir. Bundan 28 yıl sonra Ramineedu, çok trajik bir şekilde abisini öldüren kişi ile karşılaşır. Ancak durum beklediğinden çok daha faklıdır.

Hayderabad’da beş dönümlük bir arazi ile geçinmekte olan Ramu adındaki bir adam, ailesi ölmüş, görevden atılmış, son derece masum ve misafirperver biridir. hintfilmi.net Bir gün Ramineedu’nun kızı Aparna’yı görerek ona aşık olur. Ancak aşık olduğu kızın, yıllar evvel abisini öldürdüğü adamın kızı olduğunun farkında değildir.

Peki, şimdi ne olacak? Ramineedu ile Ramu karşılaştığında intikamın acı sesi duyulacak mı yoksa kızının hatırına tüm olan bitenler unutulacak mı?

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012
DMCA.com