Şifremi Unuttum

Mili Eski Bollywood Filmi İzle


IMDB:

3 yorum

1.860 views

Mili Eski Bollywood Filmi İzle
720p

Bir aile filmi olan Mili, yeni taşındığı apartmanda Mili’yle tanışan, ama onun hakkında öğrendikleriyle şaşkına dönen Shekar’ın hikayesini anlatıyor.

Shekhar Deyal yeni bir eve taşınmış, ancak bulunduğu çevreden hiç hoşlanmamıştır. Sessiz bir ortamda bulunmak istemekte, ancak sürekli etraftaki çocukların gürültüsünü dinlemektedir. Komşusu Mili ile tanışınca tüm bu duyguları kaybolur. İlk önce ondan hoşlanmamasına rağmen gittikçe ona yakınlık duyar, ve sonunda aşık olur. Hayat dolu ve neşeli bir genç kadın olan Mili’ye tamamen kapılmıştır. Sonunda kararını verip ona evlenme teklif edeceği zaman ise, öğrendikleriyle tüm dünyası alt üst olur; Mili’nin yalnızca birkaç aylık ömrü kalmıştır. Hintfilmi.net bollywood sinemasını ayağınıza getirir.

3 yorum "Mili Eski Bollywood Filmi İzle"

 1. simran 09/09/2014, 02:17

  FİLM GÜZELDİ VE DUYGUSAL.ESKİ FİLMLERİ BEĞENMİYORSA KİŞİ,SEYREDİP EKSİ YORUM YAZMANIN ANLAMI YOK.ELİNİZE SAĞLIK ADMİN.

 2. zuhal 05/09/2014, 21:37

  bu nedir allah aşkına bu site eskici kokuyor böyle sitemi Olur? lütfen artıkaynı filimleri göstermekten vaz geçin.

  • admin 05/09/2014, 22:32

   Aynı film? Bu filmi ilk kez sitemizde yayınladık…

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com