Şifremi Unuttum

Mirza Juuliet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.048 views

Mirza Juuliet
720p

Film, dünyanın farklı hayranlık ve takıntılarla dolu olduğundan bahsetmektedir. Farklı insanların yaşamda farklı istekleri ve hedefleri bulunabilmektedir. Bunlar bazıları için güçlü olmak, bazıları için yüksek miktarda parası olmak, bazıları için şahsiyet sahibi olmak ya da bazıları için çılgın bir şekilde aşık olmaktır.

Film, hayatta asıl sorulması gereken sorunun insanların rüyalarının veya arzularının ne seviyede yükselip düşecebileceğini savunmaktadır. Film, nefret, şehvet, güven, dostluk, hile, manipülasyon, aşk gibi tüm güçlü duygularının birbirine karışmasından oluşan bir hikayedir. Rajesh Ram Singh‘in yönettiği Hintli romantik bir drama filmidir.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com