Şifremi Unuttum

Mughal E Azam İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

1 Yorum

9.382 views

Mughal E Azam İzle
720p

Romantik, Dram ve savaş türlerinde bir film olan Mughal E Azam, 16. Yüzyıl’da geçen gerçek olaylardan esinlenen, ve lanetli bir aşk hikayesini konu alan bir film.

16. Yüzyıl’da Hindistan’da hüküm sürmekte olan Mughal Hanedanlığı’nın veliaht prensi, genç Prens Saalem’dir. Saalem bir taraftan taht içi hazırlık yaparken, diğer taraftan sarayda zevk içerisinde bir hayat sürmektedir. Bir gün saraydaki dansçılardan biri Saalem’in dikkatini çeker, ve güzel kızla prens birbirlerine aşık olurlar. Ancak Saalem’in babası Mughal Hükümdarı Akbar, onlara karşı çıkar ve ayrılmaları için elinden geleni yapar. Oysa Saalem’in ve Anarkali’nin aralarındaki bağ o kadar güçlüdür ki, babası ve Saalem’in yaşadığı mücadele onları ayıramayacak, hatta koskoca bir ülkenin yok olmakla karşı karşıya gelmesi bile birlikte olmalarına engel olamayacaktır. Hintfilmi.net sunar.

1 yorum yapılmış "Mughal E Azam İzle"

  1. sami 11/08/2014, 23:32

    çok yalancı bır sıte ya doblaj dıyor ama yok alt yazı dıyor ama bokten bır site

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com