Şifremi Unuttum

Na Maloom Afraad


IMDB:

Yorum yapılmamış

663 views

Na Maloom Afraad
720p

Na Maloom Afraad filmi, üç karakter arasında geçiyor. Farhan, Karachi’de bir hayat sigortası şirketinde satış temsilcisidir ve bir yıl boyunca hiçbir anlaşma yapamadığı için işinden kovulur. Punjab’tan gelen Moon, Dubai’deki ailesinin yanına gitme hayali vardır, fakat kendini Karachi’de bulur. Shakeel ise devlet memuru olarak çalışan dürüst bir adamdır ve Shama Achar adındaki bir ev yapımı turşu şirketinin de sahibidir.

Farhan, Shakeel’in evinde kalmaktadır ve onun kız kardeşine aşıktır. Moon ise Shakeel’in yeni kiracısıdır. Bu şekilde yolları kesişen bu üçlü, ortak bir amaç için bir araya gelirler. Üçü de zengin olmak istemektedir ve bunun için bir plan yaparlar. Bir bankada hesap açarak hayat sigortası yapmayı ve ardından evlerini yakarak sigorta şirketini dolandırmayı düşünürler. Fakat hiçbir şey umdukları gibi gitmez ve Shakeel intiharın eşiğine gelir.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com