Şifremi Unuttum

Naina Hint Korku Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

1 Yorum

5.387 views

Naina Hint Korku Filmi İzle
720p

1986 yılında, o zaman Surya adını taşımakta olan Naina ufak bir çocuktur. İngltere’de yaşamakta olan babasının arabasının arka koltuğunda otururken bir kaza olur, ve arabanın camı parçalanır. Kırılan cam Surya’nın yüzüne saplanır ve görme yetisini kaybetmesine neden olur. Surya’nın anne ve babası ise hayatını kaybetmiştir, o yüzden Surya’yı büyükannesi yetiştirir. Aradan yıllar geçer, bir kornea ameliyatı geçiren Surya artık görebilmektedir. Fakat etrafta tuhaf şeyler, ölen insanlar ve açıklayamadığı olaylar da görmektedir. Danıştığı psikolog Samir, Surya’ya bunların halisünasyon olduğunu söyler. Ancak Surya Samir’e aynadaki yansımasında kendisini değil başka birini gördüğünü söyleyince, Samir nakil yapılan korneanın önceden kime ait olduğunu öğrenmeye karar verir. Ancak bu araştırmanın sonu iyi olmayacaktır, çünkü bu kişiyi bulmak isterken yolları Gujarat bölgesine düşer; burada yaşayan acımasız köylüler, Surya’nın korneasını aldığı kişinin lanetli olduğuna inanmaktadır. Artık Surya’nın hayatı tehlikeye girmiştir. Hintfilmi.net sunar.

1 yorum yapılmış "Naina Hint Korku Filmi İzle"

  1. Eylül 26/09/2014, 21:42

    Film güzel, izlerken keyif alıyor insan ama kız filmin sonuna doğru gıcığıma gitti , muhtemelen ben gibi bu gilmi izleyenlerde kıza gıcık kapacaktırşar :-)..

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com