Şifremi Unuttum

Omerta


IMDB:

Yorum yapılmamış

968 views

Omerta
720p

Omerta filminde 2002 senesinde Wall Street Journal Muhabiri olan Daniel Pearl’in kaçırılıp öldürülmesinin hikayesi anlatılmaktadır. Muhabiri kaçıran ise İngiliz asıllı terörist olan Ahmed Omar Saeed Sheikh’tir.

Filmi henüz izlememize rağmen bir Müslüman olarak filmin Müslümanları kötülediğini düşünüyorum. Fragmanından bunu anladım yani, çünkü fragmanda namazında niyazında bilgili kültürlü bir gencin aslında terörist olduğunu görüyoruz. Filmin yazarları ve yönetmenleri ise Hint asıllı büyük ihtimalle Müslümanda olabilirler belkide Hindudurlar. Ama bu şekilde yansıtılması hiç hoş olmamış. Yani film çıktığında ona göre izleyiniz. Hintfilmi.net sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com