Şifremi Unuttum

Oye Lucky Lucky Oye Hint Filmi İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.619 views

Oye Lucky Lucky Oye Hint Filmi İzle
720p

Lucky Singh’in gerçek hikayesinden esinlenilerek çekilen filmde, gerçeklerin ve medyaya yansıyanların ne kadar farklı olabileceğine de değiniliyor.
Son derece çekici ve etkileyici bir adam olan Singh, bu özelliklerini iyi kullanmayı da bilmekte ve hayatta hiçbir şeyden korkmamaktadır. Delhi kentinin en zengin ve seçkin çevresine girmeyi başarmış, hepsiyle yakınlık kurmuştur. Diğer taraftan bu yakınlıklarını kullanmakta ve her birini dolandırıp soymaktadır. Bu işte o kadar iyidir ki, polise yakalanmadan önce milyonlar kazanmış ve bir servet edinmiştir. Ancak modern zamanlarda yaşayan bir Robin Hood gibi, zengin arkadaşlarından çaldıklarından fakirlerin de yararlanmasını sağlar. Singh’in mahkemeye çıkışıyla başlayan filmde, hayata nasıl zorluklarla başlayıp tırmandığı, en güçlü kişilerle nasıl tanıştığı, dostlukları ve aşkları konu alınıyor.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,vkoante gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... iran filmleri copyright © 2012
DMCA.com