Şifremi Unuttum

Ridge Runners


IMDB:

Yorum yapılmamış

21 views

Ridge Runners
720p

Bilindiği üzere bilhassa Amerika Birleşik Devletlerinde çocuk kaçırma olaylarının ardı arkası kesilmemektedir. Organ mafyası insan kaçakçıları sapıkların kol gezdiği ülkede geçen sene 7500 çocuk kaçırılmış ve bulunamamıştır. Bu kaçırılan çocukların yaş ortalaması ise 13 tür. Filmde çocuk kaçırma olayı ile alakalı 12 yaşında Hailey adında bir kız çocuğu kaybolmuştur. Olayı araştırmak üzere dedektif Rachel Willow görevlendirilmiştir.

Ridge Runners 2018 Türkçe Altyazılı İzle

Hemen çevre evler, işyerleri hatta şüphelenilen bir yarış alanı pisti araştırılmaya başlanır. Ormanlık bir yerde ise Hailey’nin oyuncak ayısı bulunur ve aile artık kızlarının ölmüş olabileceğini düşünmeye başlar.

Yorum YapBenzer Filmler

Hint Filmi İzle

Hint Filmi İzle - Google Sitemap - Resim Sitemap Hintfilmi.net sitemizden 2013 senesinde ve daha önceki senelerde yayınlanmış olan bollywood-hint filmlerini full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hint Filmi İzle mek için play butonuna bastıktan sonra bir süre beklersin film otomatik olarak yüklenir ve izlerken kesinti yaşamazsınız. Sunucularımızda hiçbir şekilde video,film barındırılmamaktadır, filmler youtube,open gibi paylaşım sitelerinden izlettirilmektedir. Telif hakkı ve diğer problemleriniz için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Dram-romantik-komedi ve diğer kategorilerden hint filmi izlemek için doğru adrestesiniz... copyright © 2012-2018
DMCA.com